Társasházkezelő (TÁMOGATOTT KÉPZÉS REGISZTRÁLT ÁLLÁSKERESŐKNEK) - PILOTINVEST KFT.

Képzés bemutatása:

Az oktatás a társasházi ingatlan szakszerű kezelésére és a vele való gazdálkodásra irányuló mindazon korszerű elméleti és gyakorlati ismeretek átadására törekszik, amelyek birtokában a végzett hallgatók képesek lesznek a kezelést - és annak vagyoni vonatkozású feladatait- önállóan a tulajdonosi elvárásoknak megfelelően, hivatásszerűen ellátni.

Képzettséggel betöltendő munkakör:

Társasház kezelő, Közösképviselő

A jelentkezés feltételei:

  • 18. betöltött életév
  • Középfokú iskolai képzettség
  • szakmai orvosi alkalmasság szükséges

Megszerezhető végzettség

Társasházkezelő

Általános tudnivalók:

A képzés hossza: 500 óra

A képzés várható indulási ideje: 2014-10-12

Jelentkezési határidő: 2014-09-04

Jelentkezés helye: Magyarország, 7623 Pécs, Szabadság utca 34.

Támogatott képzés?
Támogató intézmény: Baranya Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központja

Szakképzés?

Minimum fő: 20

Maximum fő: 25

Eddigi jelentkezések: 2

Időbeosztás: Hét közben délelőtt

Árak / támogatás

Irányár: 0 Ft

Támogatás leírása/feltétele: regisztrált munkanélküli státusz szükséges

Tovább a képző adatlapjára »